Search
Close this search box.

Dětenice 2022

Nabízíme vám malé ohlédnutí za letošním ročníkem našeho firemního Teambuildingu, který proběhl 23. – 24. června. Tentokrát jsme se společně setkali v malebném prostředí Zámečku Dětenice.

A stejně jako po každém předchozím teambuildingu jsme se kolegyň a kolegů zeptali, jak se jim akce líbila, co by chtěli pochválit a co by naopak zlepšili. Oslovili jsme tedy 135 účastníků jak z České, tak i Slovenské republiky. Nezapomněli jsme ani na naše zahraniční pobočky, v rámci kterých jsme zpětnou vazbu získali prostřednictvím lokálních ředitelů. 

Potěšilo nás, že na námi zaslanou anketu zareagoval každý druhý oslovený, což je velmi dobrý výsledek. Položili jsme respondentům několik otázek a jejich odpovědi jsme následně zpracovali. Respondenti dostali také možnost sdělit nám více informací a názorů prostřednictvím doplňujících komentářů.

Výsledná čísla nás velmi mile překvapila a rádi se s vámi o ně podělíme. Také v doplňujících komentářích jsme nezaznamenali žádné významné stížnosti nebo nespokojenost. Takže můžeme konstatovat, že šlo o velmi povedenou akci a společně se těšíme na další ročník.

V závěru tohoto článku najdete i malou galerii, která vám atmosféru teambuildingu alespoň trochu zprostředkuje.

Všem kolegyním a kolegům děkujeme za účast!

92 %

účastníků hodnotilo kladně celkovou atmosféru
s dovětkem, že se opravdu dobře bavili, anebo byli přinejmenším rádi, že se této akce zúčastnili.

97 %

účastníků bylo spokojeno s výběrem lokality

Líbila se především celková koncepce Zámku Dětenice a s tím související prostředí. Také jídlo bylo hodnoceno velmi kladně.

92 %

účastníků bylo spokojeno s dopoledním programem

Dopoledne bylo, jako již tradičně, věnováno informacím o společnosti, aktuálnímu vývoji, trendům a prezentacím jednotlivých zemí.

85 %

účastníků bylo spokojeno s odpoledním programem

Další tradiční součástí našich teambuildingů jsou odpolední týmové aktivity a soutěže. Tentokrát se vše odehrávalo plně v kontextu zvolené lokality a středověké atmosféry.

Další články

Hokejový fanda, majitel stovek knih a srdcař? To je Lukáš Bajgar

Lukáš zastává pozici Group Compliance Manager pro skupinu OKIN a současně je hlavní kontaktní osobou pro oblast ESG. To je skutečně široký záběr v rámci jedné pozice,...

Moderní facility management je plný technologií

Pokud se dnes řekne výraz moderní facility management, každý si může představit mnoho různých věcí. Někteří si představí i poměrně ne příliš „sexy“ obor, který se stará...

Co spojuje OKIN Facility a European Customer Synergy?

European Customer Synergy (ECS) je sdružení facility management poskytovatelů a evropský leader v oblasti těchto služeb s více než 400 pobočkami ve 41 evropských zemích....