Search
Close this search box.

Naše
filozofie

Staráme se, aby vaše zařízení fungovala lépe

V rámci komplexního facility managementu obstaráme vše, na co si jen vzpomenete. Zařídíme pro vás úklid budov, údržbu vašich technologií, správu majetku, ostrahu a spoustu dalších nezbytností, bez kterých se žádná firma neobejde. Naší filozofií je pomáhat firmám na každodenní bázi a zároveň nabízet efektivnější řešení s výhledem do budoucnosti.

Volíme aktivní přístup

Věříme, že oceníte náš proaktivní přístup v rámci facility managementu. Samozřejmě, že umíme na každodenní bázi fungovat reaktivně, ale díky našim zkušenostem a moderním technologiím toho spoustu predikujeme. Jako součást rodiny OKIN Group, skupiny společností různého zaměření, využíváme výhody sdíleného vývoje a používání technologií.

Zakládáme si na udržitelnosti

Už dnes pracujeme na tom, aby naše služby pomáhaly naplňovat partnerům nároky kladené na udržitelnost, společenskou odpovědnost a transparentnost v rámci připravovaného rámce ESG. Přečtěte si náš nejnovější nefinanční report za rok 2023.

Vyvíjíme, testujeme, inovujeme

Disponujeme inovačními týmy specialistů, kteří vyvíjí náš vlastní software i hardware pro facility management. Díky moderním technologiím a velkému množství vlastních dat vám můžeme poskytovat ještě efektivnější služby. Věříme, že budoucnost patří robotizaci, digitalizaci a šetrnému přístupu k životnímu prostředí.

Kdo jsou naši klíčoví lidé?

Jaroslav Vaněk

CEO OKIN Facility

V OKIN Facility pracuje od roku 2011. Od roku 2014 stojí v čele OKIN Facility CZ a v červnu 2023 nastoupil jako výkonný ředitel celé skupiny. Z pozice CEO firmy, která působí v 6 evropských zemích, vnímá inovace jako IoT, umělou inteligenci či robotizaci jako budoucnost facility managementu.

Michal Jelínek

majitel OKIN Facility

V roce 2003 koupil malou pražskou firmu s 200 zaměstnanci. Dnes je OKIN Facility evropská firma s více než 1700 zaměstnanci. Michal Jelínek je český podnikatel a vizionář, který věří, že facility management se dá dělat jinak a lépe. Tento přístup je silně zakódován v naší celofiremní DNA.

Naše služby