OKIN Facility CZ

Příspěvky na blogu

OKIN Group se rozdělila na samostatné společnosti OKIN BPS a OKIN FACILITY

Praha, 2. 1. 2017 – Dne 1. ledna 2017 se společnost OKIN Group rozdělila na dvě samostatné firmy – OKIN BPS a OKIN FACILITY. Pro obchodní partnery a zaměstnance se nic nemění.

Dřívější divize BPS zůstává ve společnosti OKIN Group, a.s., která se od ledna přejmenovala na OKIN BPS, a.s. Divize FACILITY Management, včetně dceřiných společností, byla vyčleněna do nové společnosti OKIN FACILITY, a.s..

„Doposud fungovaly obě divize samostatně, ale pod zastřešující “hlavičkou” skupiny OKIN Group. Tento model v minulosti přinášel řadu výhod, zejména stabilitu a zázemí silného celku, který umožňoval trvalý rozvoj. Rozdílnost byznysů obou divizí si však vyžádala rozlišení obchodních značek. Rovněž podpůrné procesy jsou v mnoha případech rozdílné. Jsem přesvědčen, že rozdělení byznysů do samostatných společností bude tím správným motorem pro jejich další rozvoj,“ řekl majitel společnosti OKIN Group Michal Jelínek.

Ve vlastnické ani organizační struktuře se nic nezměnilo. Pro zaměstnance OKIN Group se rovněž nic nemění a práce v obou společnostech bude nadále pokračovat se stávajícími zaměstnaneckými týmy. OKIN BPS i OKIN FACILITY očekávají v roce 2017 opět růst byznysu a navýšení počtu zaměstnanců o dalších 300 pracovníků.

Facebook LinkdIn Email