OKIN Facility CZ

O nás

OKIN FACILITY je nadnárodní poskytovatel datově řízených služeb v oblasti integrovaného facility managementu. Společnost byla založena v roce 1993 a působí ve střední Evropě (Česká republika, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko a Ukrajina). Široký sortiment služeb je dodáván a monitorován pomocí inovativních softwarových programů a nástrojů IOT, které jsou vyvíjeny interně. Společnost má vlastní HelpDesk systém, který umožňuje stálou komunikaci s klienty. V oblasti technické správy vyvinula společnost OKIN FACILITY vlastní aplikaci DRIVE! což umožňuje nepřetržité sledování všech technických činností probíhajících v celé společnosti. OKIN FACILITY nepřetržitě zlepšuje kvalitu svých služeb a nabízí svým klientům unikátní know-how, které čerpá také z členství v mezinárodní alianci European Customer Synergy.

Evropské řešení pro náročné klienty

OKIN FACILITY je hrdým členem European Customer Synergy S.A. (ECS), která je leaderem evropského integrovaného facility managementu, společnosti s vice než 400 lokacemi ve 41 evropských zemích. ECS poskytuje vše – od standardního sortimentu kancelářských služeb až po integrovaný facility management. Díky místní odborné znalosti Evropy a technologií, vytváří ECS perfektně přizpůsobený balíček pro svoje klienty po celé Evropě.

ECS dosáhla vytvoření mezinárodního standardu, zaručující klid zákazníka, nejvyšší kvalitu a zlepšování hodnot. Mezinárodní profil ECS prostřednictvím sdílení znalostí a osvědčených postupů, umožňuje ECS zvládnout i ty nejsložitější portfolia.

Klienti ECS se starají o svůj business – ECS se stará o jejich budovy, nabízí komplexní řešení pro jejich lokální úspěchy.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

6000000

9000

objektů

27

let zkušeností

6

zemí v Evropě

Služby

Rozmanitost služeb je založena na odborných znalostech na vysoké úrovní a profesionálním přístupu. Neustálá inovace nám umožňuje poskytovat nejúčinnější a pokročilá řešení pro naše klienty.

Díky rozsáhlým znalostem facility managementu a zkušenostem z každodenního provozu můžeme našim klientům nabídnout ideální kombinaci podpůrných služeb přesně pro to odvětví, ve kterém působí. Poskytujeme služby výrobním společnostem, logistickým areálům, finančním institucím, budovám s více nájemníky, nákupním centrům, zdravotnickým zařízením, maloobchodním společnostem atd.

Naše služby Kontaktujte nás

Více novinek

Certificates – About Us

DRIVE! – About Us

View More

OKIN Facility Has DRIVE!

Internal advanced real-time task management system

View More

OKIN Jobs – About CZ

Volná Místa

Kariéra v OKIN Facility

Nahlědněte do pracovních možností v OKIN FACILITY.

Volná Místa
Facebook LinkdIn Email